Чорна стеля в квартирі

Досвід будівельника

Чорна стеля в квартирі

Чорний колір є строгим і своєрідним. Цей колір не схожий на інші кольори – він особливий і є найзагадковішим кольором. Майже у всіх культурах цей колір є будь-яким символом. Чорний колір дизайнери стали широко використовувати для створення оригінального простору. Також його використовують для підкреслення індивідуальності замовника. Щоб виділити цю індивідуальність дизайнери пропонують робити чорний стелю. Така стеля змусить ойкнути будь-якого гостя.

Але стеля чорного кольору підходить не у всіх випадках і щоб він дійсно добре виглядав в інтер'єрі, потрібно знати деякі правила:

1.Комната повинна обов'язково бути світла, інакше чорний стелю створить незатишну атмосферу. Кімната буде темною і буде відчуття, що ти заходиш в якийсь підвал, а не в розкішну кімнату.

2. Кімната повинна бути з високими стелями. Мінімальна висота повинна становити 3 метри. Якщо цього не враховувати, то простір в кімнаті буде здаватися маленьким і постійно буде «тиснути».

3. Дуже важливо щоб в кімнаті з чорним стелею була люстра великого розміру, так як чорний колір має властивість поглинати промені світла. Якщо використовувати лампи з маленьким діаметром, то від них не буде достатнього освітлення. Замість люстри можна використовувати абажур, який може добре вписатися в інтер'єр.

Не потрібно переборщувати з чорним кольором. Його потрібно використовувати в поєднанні з барвистими квітами і хорошим освітленням.

Для яких стилів може підійти даний стеля?

Він відмінно підійде в мінімалізмі, арт-деко і навіть класики. Він добре буде поєднуватися з білим кольором. Якщо ви хочете зробити чорний стелю, то обов'язково його потрібно робити разом з білими плінтусами. Це підкреслить строгість і вишуканість інтер'єру, а гості будуть приємно здивовані такому рішенню.

Для яких приміщень підійде цей колір?

Насправді – в будь-якому. Він може бути використаний як у вітальні з кухнею, так і в санвузлі зі спальнею. Головне знати міру. Якщо ви хочете зробити приміщення строгим, то стелю краще всього зробити матовим. А якщо вам потрібен ефект глянсовості, то можна зробити підвісну стелю. Щоб справити велике враження на гостей, сміливо використовуйте глянцевий чорний стелю у вітальні. У комбінації з яскравим оточенням і меблями, кімната виглядатиме дорого. У такій вітальні можна прикрасити приміщення барвистими картинами або яким-небудь іншим яскравим декором.