Гарний і практичний інтер’єр дитячої кімнати

Досвід будівельника

Гарний і практичний інтер'єр дитячої кімнати

Оформлення дитячої, на відміну від інших кімнат, має свої особливості. Дизайн повинен сподобатися не тільки господареві, але і дитині. Тому батьки повинні ретельно підбирати ідеї оформлення, які б відповідали вимогам маленького «власника».

Правила оформлення дитячої кімнати

  1. «Стійкість» кімнати, тобто підлога повинна бути темніше, ніж стіни. В іншому випадку дитині стане незатишно.
  2. Зберігайте баланс між квітами. Не рекомендується використовувати занадто багато яскравих кольорів або їх повна відсутність. Від кольору, за фактом, залежить, чи сподобається кімната дитині чи ні. Наприклад, надлишок зеленого кольору викликає роздратування, а коли він збалансовано поєднується, то заспокоює нервову систему. Популярними кольорами для дитячої кімнати вважають зелений, блакитний, помаранчевий, жовтий, фіолетовий і інші. Якщо їх правильно поєднувати, то легко домогтися кімнати, яка обов'язково припаде до смаку дитині.

Інтер'єр кімнати для немовляти (0-3 років)

Народження дитини -відповідальність період. У цей час батьки тільки планують оформлення дитячої. Вільна до цього кімната стає власністю майбутнього малюка.

Перед тим, як приступати до дизайну дитячої, важливо придбати стандартний набір меблів, який завжди присутній в кімнаті такого типу – ліжечко, комод, столик для сповивання. Будьте готові в майбутньому звільняти ще місце при покупці нової ліжка. За бажанням можна поставити додаткове крісло для більш зручного вигодовування дитини або співу йому колискових.

Непоганим рішенням при оформленні кімнати для крихти може стати покупка дитячого барвистого вігвама або намети. Ця споруда стане іграшковим «будиночком» для дитини. Не зайвим стане і придбання маленького комода для зберігання іграшок.

Дитяча кімната для дитини дошкільного віку (3-7 років)

Головне правило кімнати – максимальна просторість і світлість. У цьому віці дитина повинна навчитися спати один, а не з батьками, щоб ця звичка не залишалася в майбутньому. Категорично не рекомендується вішати фотошпалери або картини на стіни. Діти до 7 років дуже вразливі, особливо вночі, тому будуть лякатися страшних обрисів і не зможуть заснути. До інтер'єру кімнати можна додавати світяться тканини, дизайнерські речі у вигляді геометричних фігур яскравих кольорів.

У цей період розвитку дитини відбувається поділ стилів для хлопчиків і дівчаток. Ця ознака теж необхідно враховувати при оформленні кімнати. Щоб полегшити цей процес, використовуйте вже готові стилі.