Як побудувати фундамент для будинку своїми руками відео

Досвід будівельника

Як побудувати фундамент для будинку відео урок

У статті ми підібрали відео уроки заливки і розрахунку фундаменту, адже перед тим як почати будувати власний будинок, дачу або гараж слід усвідомити для себе, з чого починається будь-яке будівництво. А початок будівництва полягає в зведенні фундаменту. Фундамент – це найдорожчий і трудомісткий елемент будь-якої будівлі. З цієї причини, при власноручному будівництві будинку, обов'язково потрібно знати, як побудувати фундамент для будинку.

ВО час будівництва, важливими моментами є: правильне виконання розмітки, а так само складання опалубки і арматурного каркаса. Під час розмітки, особливо уважно слід стежити за дотриманням прямих кутів. Значення діагоналей обов'язково повинні збігатися.

розрахунок фундаменту

Під час установки опалубки слід зробити підпірку її щитів і скріплення їх за допомогою брусків. Ці дії необхідні для того, щоб не сталося руйнування опалубки при заливці бетоном. Збірка арматурного каркаса виконується заздалегідь.

Коли арматурний каркас буде встановлюватися в опалубку, він не повинен бути покладений поверх грунту, його слід покласти поверх каменів. Для виключення такого явища, як прилипання бетону до опалубки, стіни опалубки оббивають за допомогою толю або пергаміну. Коли бетон буде залитий, його слід звільнити від повітря. Це робиться за допомогою металевого штиря або відрізка арматури, яким слід протикати розчин. Після застигання бетону, слід переходити до його гідроізоляції.

Гідроізоляція є важливим етапом у створенні фундаменту будинку. Вона обов'язково повинна бути виконана дуже ретельно і сумлінно. Це безпосередньо впливає на термін служби фундаменту. Слід провести обробку за допомогою гідроізоляційних матеріалів бічних поверхонь опор, для зменшення дії сили обдимання, по відношенню до бічних стінок опори будівлі. Верхня частина в ростверку або підставі теж повинна бути оброблена, це робиться, щоб уникнути передачі вогкості від фундаменту до стін.

види фундаменту

Гвинтові палі плюси і мінуси

Після завершення будівництва, обов'язковим моментом є облаштування вимощення. Найкращим матеріалом для неї буде бетон. Отмостка повинна бути в ширину близько 50-ти сантиметрів. Під час її будівництва не варто забувати про температурні швах. Крім цього, слід подбати про облаштування зливових каналів, для відведення води від будівлі. Коду все перераховане буде готово, заливку фундаменту можна буде вважати закінченою.

Розрахунок вартості фундаменту