Коди помилок кондиціонерів samsung (самсунг)

Досвід будівельника

Розшифровка кодів помилок і усунення несправностей кондиціонерів SAMSUNG

Кондиціонери SAMSUNG оснащені розвиненою системою самодіагностики, за підсумками якої система управління при виявленні певної несправності блокують роботу даного агрегату, одночасно повідомляючи користувачеві про причини поломки.

Усунути помилки кондиціонерів можна за допомогою відповідної інструкції по розшифровці несправностей.

Помилка кондиціонера samsung – виявлення несправності

Деякі моделі даного агрегату від компанії Samsung оснащені текстовим режимом, для входу в який потрібно протягом п'яти секунд утримувати кнопку «Включити», розташовану на внутрішньому блоці цього пристрою.

Система управління кондиціонерів повідомляє про помилку за рахунок миготіння світлодіода на панелі внутрішнього блоку. При наявності певної помилки кондиціонерів Samsung світлодіоди блимають або горять у встановленій послідовності. Якщо система управління даного агрегату виявила більше однієї несправності, тоді спочатку відбувається індіцірованіе несправності з найбільшим пріоритетом, і лише потім інші.

Основні коди помилок кондиціонерів Samsung

Як тільки помилка кондиціонера samsung буде виявлена, вона виводиться на екран:

  • EEPROM – це помилка допоміжної пам'яті. Виводиться вона тільки для моделей, у яких є функція відновлення при перерві в подачі електроенергії;
  • Помилка вимірювача температурного показника внутрішнього блоку;
  • Якщо швидкість не перевищує 450 оборотів в хвилину протягом 15-20 секунд, тоді видається код помилки кондиціонера samsung, розшифровка якого повідомляє користувачеві про несправності швидкості мотора вентилятора внутрішнього блоку;
  • Помилка вимірювача температури теплообмінника внутрішнього блоку;
  • При установці або помилки функції даний результат виводиться на екран у вигляді відповідного коду.

Повний список помилок кондиціонерів сумісного виглядає наступним чином.

При випробуванні роботи даного агрегату на несправності, спрацьовує режим охолодження з наступними обмеженнями:

  • Примусове функціонування компресора в режимі охолодження у відсутності виключення / включення з урахуванням встановленої всередині температурою. При цьому режим відтавання відсутня;
  • При обертанні внутрішнього вентилятора на великій швидкості;
  • Звернення повітряного потоку вгору і вниз за рахунок режимів роботи лопаті.

Режим тестування вимагає введення режиму охолодження, який функціонує, незалежно від внутрішньої або встановленої температури.

Перед установкою такого агрегату користувач повинен детально прочитати інструкцію по експлуатації даної техніки. Коди помилок кондиціонерів також потрібно детально вивчити і розшифрувати.