Кондиціонери для великих приміщень і офісів

Досвід будівельника

Критерії вибору кондиціонерів для офісних і серверних приміщень

Для кондиціонування офісів, ресторанів, вестибюлів, торгових центрів, готелів застосовується професійне обладнання. Як правило, подача охолодженого повітря або обігрів приміщення кондиціонером здійснюються по вентиляційних шахтах, розташованим під фальш-стелями. Якщо їх немає, встановлюються напольно-стельові кондиціонери для офісних приміщень.

Кондиціонери для великих офісів

Нічим не поступаючись за своїми характеристиками класичного обладнанню, такі кондиціонери для приміщень монтуються як на стіні біля плінтуса, так і на стелі. Особливий напрямок повітряних потоків дозволяє охолодити або обігріти приміщення кондиціонером, незважаючи на його складну форму.

Канальний кондиціонер для приміщень обслуговує одночасно кілька залів. Теплотраси встановлюються за підвісну стелю, а робочий модуль в коморі. Ці кондиціонери для великих приміщень домішують трохи повітря з вулиці, що можна вважати значною перевагою перед звичайними спліт-системами.

Касетні кондиціонери для великих приміщень використовуються часто і успішно. Встановлюються вони в центрі стелі і видувають потоки одночасно на всі боки.

Найбільші торгові центри, спортивні клуби, офіси і елітні житлові комплекси обслуговуються мультизональними системами.

Мультизональні кліматичні системи працюють на обігрів і охолодження, оснащені автоматичним режимом, а також можливістю створення комфортної температури в кожному залі.

Кондиціонери для серверних приміщень

Особлива увага приділяється підбору кондиціонерів для приміщень, оснащених великою кількістю потужної електроніки. Перевага віддається маркам, які тривалий час працюють на ринку, добре себе зарекомендували. Для серверних приміщень кондиціонери використовуються настінні низькотемпературні, розраховані на роботу при тріскучі морози на вулиці.

Для таких кондиціонерів створюють «зимові комплектації», що витримують до -50 градусів на вулиці.

Ряд виробників пропонує зимовий комплект в якості додаткової опції, що не входить у вартість устаткування.

Кондиціонери для серверних приміщень вибираються потужні, але розрахункова потужність збільшується ще на третину в якості резерву. Замість цього іноді встановлюють додаткові модулі.

Великі серверні (дата-центри) обладнуються напівпромислової кліматичної технікою.

Деякі виробники, наприклад DAIKIN, створюють спеціалізовані кліматичні системи для серверних. Контроль і управління ними можна здійснювати на відстані через всесвітню мережу. Адміністратор постійно отримує дані про стан кондиціонерів для офісних приміщень, що дозволяє моментально реагувати і направляти бригаду ремонтників.