Котел для опалення дачі – всі види палива, універсальний котел для обігріву дачного будинку

Досвід будівельника

Універсальний котел для опалення дачі – всі види палива

    вміст:

  1. Переваги та недоліки опалення газом
  2. Переваги та недоліки опалення твердими видами палива
  3. Переваги використання універсального котла для опалення дачі

Вибір опалювального обладнання для дачі можна легко здійснити і самостійно, особливо якщо спробувати застосувати кілька основних рекомендацій. Деякі з них знаходяться трохи нижче в цій статті.

Якщо приділити всього лише кілька хвилин на прочитання інформації можна дізнатися трохи більше про основні види опалювальних приладів і видах палива, які вони використовують. Вибір котла опалення для дачного будинку зазвичай обмежений видами палива, які доступні в даній місцевості. Для обігріву приміщення зазвичай використовують:

  1. Тверді види палива: вугілля, дрова.
  2. Природний і зріджений газ.
  3. Рідкі види палива. Солярка, відпрацювання масла і т.д.

Для кожного з цих матеріалів використовується спеціальна пальник і топкова камера. Звичайно, найкращим варіантом буде придбати котел для опалення дачі на всі види палива, але якщо такої можливості немає, можна підібрати обладнання яке буде працювати на одному конкретному виді сировини.

Переваги та недоліки опалення газом

Традиційно вважається, що газове обладнання дозволяє обігріти приміщення найбільш швидким і дешевим способом. Недоліком такого методу є залежність від централізованого газопостачання. У деяких селищах можливість підключення до газової системи повністю відсутня.

Також можна врахувати, що держава встановлює ліміт споживання газу, після досягнення якого доводиться платити за енергоносії в подвійному тарифі, така ситуація змушує користувачів підраховувати кожен витрачений кубометр, часто економлячи на теплі в приміщенні, а це не зовсім приємно.

Певні труднощі пов'язані з монтажем газового обладнання та оформленням необхідних дозвільних документів.

Переваги та недоліки опалення твердими видами палива

Опалення твердими видами палива дозволяє нагріти дачу будь-якими обрізками і відходами дерева. Деякі моделі печей, чудово працюють від тирси і навіть пилу, залишеної в процесі розпилювання та обробки дерева. Недоліком такого опалення є необхідність регулярного обслуговування котла. Закладка в топку сировини і прочищення димоходів від утворюється кіптяви.

Всі ці процеси можна автоматизувати і звести до мінімуму участь людей. Але все одно буде потрібно застосування ручної праці. Вирішити питання можна встановивши, універсальний котел для опалення дачного будинку, який дозволяє опалювати приміщення за допомогою твердого сировини тільки в міру необхідності, в решту часу, використовуючи для цих цілей природний газ або солярку.