Шукаєте ніж закрити монтажну піну Ми знаємо як! Дізнайтеся докладніше!

Досвід будівельника

Чим закрити монтажну піну?

Після установки вікон, дверей, при стикуванні будівельних плит виникає одвічне питання, а саме: як закрити монтажну піну? Відповідь проста закрити її можна за допомогою герметика, шпаклівки, фарби, штукатурки і інших сумішей. Більш розгорнуту відповідь по шпаклівці монтажної піни розглянемо нижче.

Секрет популярності монтажної піни полягає в його складі, справа в тому що монтажна піна має в своїй структурі поліол, а також ізоцианат. Крім цього розробники додають до складу, спінювач, стабілізатор і барвник. При чому іноді барвник вистапает свого роду «ложкою тегтя», т.к при замазуванні монтажної піни білою штукатуркою вона через кілька років при недотриманні умов експлуатації починає фарбувати штукатурку. Тому перед покупкою піни потрібно уважно прочитати склад і вибрати піну без барвника.

До речі до неправильних умов експуатаціі зазвичай відносять, надмірну вологість приміщення, де використовується піна або навпаки активні сонячні промені.

Щоб монтажна піна не тріскалася, не розпочинала розсихатися і втрачати свої теплозахисні властивості, її необхідно покривати герметиком або захисною фарбою!

Як заштукатурити монтажну піну

Отже, тепер давайте розберемося, як заштукатурити монтажну піну. Процес починається зі зняття надлишків матеріалу, тобто зрізаємо ножем або різаком надлишки піни, а потім поглиблюємо всередину на 5 – 7 міліметрів !. Більше не потрібно, тому що якщо велика площа тоді буде занадто велика витрата штукатурки, але і менше не бажано, тому що інакше штукатурка може погано лягти і поступово відшаровуватися.

Вибір шпаклівки і приготування суміші

Другим питанням, яке стоїть перед нами – це яку саме штукатурку необхідно вибрати, але і це розв'язувана проблема. Найкраще вибрати морозостійку шпаклівку, яка не буде піддаватися кліматичних впливів. Якщо вас цікавить назва, тоді ми радимо вам шпаклівку марки – Ротбанд. Також зверніть увагу, що готувати суміш шпаклівки необхідно перед безпосереднім застосуванням, за 5-10 хвилин. Інструкція по приготуванню розчину завжди написана на зворотному боці упаковки, але класичним застосуванням штукатурки є: додаємо суміш у воду і розмішуємо поки не буде грудочок, якщо вони все ж з'являються необхідно додати ще трохи теплої води.

Після приготування штукатурки нам необхідно нанести суміш на піну. Повторюємо ще раз, що нанести необхідно шар не менше 6 мм. Т.к при тонкому шарі штукатурка може просто-напросто потріскатися, а це загрожує переробленої роботою. Перед тим, як відбудеться повне засихання штукатурки необхідно взяти дрібнозернисту наждачку або будівельну сітку і вирівняти поверхню.

Відео – як красиво закрити піну на вікнах

Відео – чи можна штукатурити монтажну піну