Склошпалери фото

Досвід будівельника

Склошпалери в інтер'єрі

Склошпалери все частіше можна зустріти в сучасному інтер'єрі. У чому причина їх популярності і затребуваність? Спробуємо знайти відповіді на всі ці питання разом. На фото – матеріали Wellton (ГОСТ 52805), визнані універсальними матеріалами для інтер'єрного дизайну.

На сучасному ринку будівельних матеріалів представлено безліч видів настінних покриттів, включаючи і різноманітні шпалери зі стеклярусом. Виробники стеклообоев з року в рік розширюють асортимент продукції, дотримуючись основні вимоги ГОСТ 52805 (2007 рік), розроблені для даних оздоблювальних матеріалів. Серед нових видів шпалер, які виконані по ГОСТ 52805 (2007 рік), і вже завоювали серця покупців, виділимо шпалери зі стеклярусом. На фото представлені варіанти, визнані в 2007 році модним трендом в інтер'єрного дизайну.

особливості стеклообоев

Завдяки широкому асортименту продукції, свій вибір можуть зробити покупці з будь-яким рівнем матеріального достатку. Шпалери зі стеклярусом мають деякі відмінні риси в порівнянні з іншими декоративними матеріалами, призначеними для оформлення стін в житлових приміщеннях.

Що обі представляють собою? Почім технологія створення таких матеріалів передбачає чітке дотримання ГОСТ 52805 (2007 рік)? Почнемо з того, що шпалери з стеклярусом представляють собою настінні покриття, аналогічні за своєю структурою скловолокнистим шпалер.

У відео фрагменті представлені скляні полотна, в повній мірі відповідають ГОСТ 52805 (2007 рік)

особливості будови

Початковою сировиною для створення таких полотен є певний вид стека. При досить високій температурі з нього витягують довгі волокна, потім з них формують пряжу з різною товщиною і довжиною ниток. З отриманих ниток створюють шпалери зі стеклярусом (по ГОСТ 52805), використовуючи різноманітні варіанти фігурного плетіння. На фото варіант готових стеклообоев, використовуваних при оформленні віталень.

З огляду на, що ГОСТ52805 не допускає використання синтетичних матеріалів, в якості вихідних речовин у виробництві самого скла вибирають тільки натуральні мінерали. Скляні матеріали Wellton (на фото) не містять шкідливих хімічних добавок, тому вважаються абсолютно безпечними і екологічним матеріалами для декорування стін. У складі скляних шпалер є кварцовий пісок, сода, гашене вапно, а також доломіт.

Рулонні полотна Wellton виконуються в строгій відповідності з ГОСТ 52805, розробленому для даного виробництва. Саме німецькі виробники скляних матеріалів, включно з організацією Wellton, вважаються кращими в світі. Продукція компанії Wellton, пропонована на російському будівельному ринку (на фото), має найвищий стандарт якості (ГОСТ 52805).

Специфіка застосування стеклообоев

Вся продукція Wellton призначена для приклеювання на гладкі і рівні стіни. Мабуть, це ті деякі недоліки, які можна виділити у даній продукції.

Чи є ще якісь недоліки у стеклообоев Wellton? Деякі складнощі можуть виникнути з наклеюванням їх на поверхні, мають численні виступи.

Склошпалери Wellton є будівельну (малярську) «павутину», що отримала свою назву саме через схожість з павутиною. Даний матеріал виконує відразу кілька функціональних завдань. Він використовується в якості армуючого і декоративного матеріалу, підходить для проведення фінішної обробки всередині приміщення.

Матеріали Wellton можна використовувати в тому випадку, коли в процесі усадки будівлі, в штукатурці з'явилися незначні тріщини. Завдяки стеклохолстов Wellton можна усунути подібні недоліки, отримати гладку й рівну стіну під подальшу декоративну фарбування.

Скляні матеріали надають декоруємої поверхні додаткову міцність, повністю усувають всі недоліки.

Сфера застосування

Серед основних варіантів застосування скляних матеріалів виділимо готелі, офісні приміщення, банки, ресторани, автомобільні салони. Експлуатаційний період для даних оздоблювальних матеріалів в середньому становить 25-30 років. На нього впливають умови експлуатації готової поверхні, якість використовуваного клею, періодичність миття готових поверхонь. При бажанні можна перефарбовувати такі матеріали 5-6 разів.

Склошпалери виробляють різної фактури. При бажанні можна підібрати матеріали з різноманітними малюнками. Наприклад, незвичайний вид мають скляні матеріали «в ялинку», «зигзаг», «вертикаль», «листочок».

Використовувати такі матеріали можна для декорування пластмасових, металевих, гіпсокартонних, бетонних поверхонь, гіпсокартону, цегляної кладки, і навіть ДСП.

Для початку усувають шляхом шпаклювання значні тріщини в стінах, здійснюють ґрунтовку пористих поверхонь. Стеклоянние оздоблювальні матеріали мають однаковий вигляд з обох сторін, але багатьма виробниками таких оздоблювальних матеріалів наноситься з виворітного боку додаткова сіра смужка.

Технологія приклеювання подібних матеріалів на стіну передбачає початкове нанесення на поверхню спеціального клею, і тільки потім виконується наклеювання вирізаних стеклообоев встик.

Фарбування готової поверхні здійснюється в два шари. Між ними має пройти не менше 12 годин. В іншому випадку високий ризик того, що фарба не ляже рівно, і стіна буде мати досить непривабливий вигляд. Для фарбування можна скористатися напівглянцевими або глянцевими фарбами.

При обклеювання стін такими видами шпалер, необхідно дотримуватися ті ж вимоги, що і в разі застосування традиційних паперових матеріалів. Протягом всього часу їх висихання, в приміщенні не можна допускати присутності протягів.

Переваги та недоліки стеклообоев

З огляду на, що даний варіант оздоблювальних матеріалів, є досить новим на будівельному ринку, виявлені ще не всі його позитивні і негативні характеристики. Зупинимося лише на деяких з якостей, притаманних даного різновиду оздоблювальних матеріалів для стін і стелі.

В європейських країнах скляні шпалери вже давно визнані зручними до експлуатації, а тому, мають численну армію шанувальників серед власників міських квартир, заміських особняків.

Є й ті, хто вважає, що такі матеріали шкідливі для здоров'я людини, а тому не можуть використовуватися для оформлення стін в житловому приміщенні. Спробуємо з'ясувати, хто з них прав більшою мірою. Серед переваг цих оздоблювальних матеріалів назвемо підвищену міцність.

Мабуть, важко знайти аналоги декоративних покриттів, які б мали таку ж міцність і надійність як склошпалери. Завдяки пористій структурі скляні шпалери сприятливо впливають на мікроклімат в приміщенні. Крім того ці матеріали мають високу стійкість до механічних деформацій, не рвуться, тому за ними досить легко доглядати.

Склошпалери не здатні притягувати пил ,. Вони не накопичують статичну електрику. Дані покриття вигідно відрізняються від вінілових матеріалів екологічною безпекою. Важко уявити собі ситуацію, при якій під скляними шпалерами розвивається грибок або формується цвіль. Те середовище, яка існує між поверхнею і скляними матеріалами, не підходить для розмноження мікроорганізмів і паразитів.

висновок

Сучасні оздоблювальні полотна, що випускаються для оформлення стін в офісних та житлових приміщеннях, вражають різноманіттям кольорів, різноманітністю фактур. Серед останніх модних тенденцій в інтер'єрного дизайну особливе місце займають скляні шпалери.

Їх бездоганна якість, зручність наклеювання і обслуговування, за кілька років існування перетворили дані матеріали в затребувану і поширену продукцію, яка застосовується при обробці приміщень.

Хочете, щоб у ваших стін у вітальні або передпокою був незвичайний і оригінальний вигляд? У такому випадку зверніть особливу увагу на склошпалери. Ці види шпалер мають прийнятну вартість, відмінний зовнішній вигляд, до того ж вони не містять хімічних речовин, шкідливих для організму людини.

Німецькі, шведські, російські виробники цих видів шпалер гарантують найвищу якість і безпеку продукції, що випускається на основі скла.