Віконний кондиціонер фото, відео, характеристики

Досвід будівельника

Обговорення характеристик віконного кондиціонера, фото і відео

Кондиціонери віконного типу відрізняються невеликим розміром і хороші в тих випадках, коли складно змонтувати зовнішній блок спліт-системи.

Переваги кондиціонерів віконного типу

Встановлюється блок в отвір вікна або стіни (тонкої).

Невисокі ціни і простота монтажу зумовлюють популярність віконних кондиціонерів. Відгуки на них в більшості випадків позитивні. Нескладні конструкції, як правило, надійні і працюють тривалий час без перебоїв. Керуючись відео, віконний кондиціонер можна встановити навіть самостійно. Забезпечуючи приплив свіжого повітря, кондиціонери віконного типу чудово провітрюють кімнати.

Недоліки кондиціонерів віконного типу

Істотним недоліком, згадуваним у відгуках віконних кондиціонерів, є високий рівень шуму. Крім цього, забирається частина віконного отвору, тобто знижується освітленість кімнати.

Однак з огляду на низьку вартість, цей тип кліматичної техніки можна назвати лідером серед своєї цінової категорії. Вони ідеальні для офісів, бутиків, виробничих залів.

Розширені можливості пошуку віконних кондиціонерів

Деякі моделі кондиціонерів віконного типу оснащені опцією автоматичного перезапуску, самостійно що включає обладнання при відключенні електроенергії.

Більш сучасні і дорогі фільтрують повітря за допомогою вугільних фільтрів, показаних на фото. Віконні кондиціонери таких моделей вимагають особливого догляду – фільтр повністю замінюється через 12 – 24 місяці.

Опція осушення повітря дуже хороша для місцевостей з вологим кліматом або в період міжсезоння.

Фото віконних кондиціонерів дивіться на нашому сайті разом з детальним описом їх характеристик.

Як підібрати кращий віконний кондиціонер?

Великий асортимент оконников дозволяє підібрати підходящу модель для будь-яких умов. Найдешевші моделі лише охолоджують повітря, більш оснащені працюють і на обігрів, управляються за допомогою пульта. Вони можуть мати захист від неграмотного використання, запускатися по таймеру, містити дисплей.

Важливою характеристикою є і розмір віконного кондиціонера. Перед походом в магазин варто виміряти вікно, щоб не зіткнутися зі складнощами установки віконного кондиціонера.

Відео монтажу дивіться в додатку.

Потужність оконнику вибирається залежно від площі, а виробляються агрегати від 800 ват до 6 кіловат потужністю.

На розмір віконного кондиціонера впливає і тип нагрівального елементу (в моделях з функцією обігріву). Більш економічні та дороги з тепловим насосом. А дешеві моделі оснащуються електротеном.