Використання білого кольору в сучасному інтер’єрі

Досвід будівельника

Використання білого кольору в сучасному інтер'єрі

Білий колір використовується у всіх стильових напрямках і доречний в кожній кімнаті. Крім цього він поєднується з усіма кольорами, що ставить його на крок попереду інших квітів.

Він розширює простір і дає волю фантазії. З ним можна реалізувати будь-яку задумку, так як він нейтральний, тому він припав, до речі, більшості дизайнерів.

Білий асоціюється зі спокоєм, чистотою і безтурботністю. У нього є маса переваг при використанні його в інтер'єрі:

  1. Даємо масу варіантів для реалізації дизайнерських задумок;
  2. Відбиває світло, наповнюючи їм кімнату, тим самим розширюючи її;
  3. Гармонує з усіма кольорами.

Але крім позитивних сторін, білий може викликати і деякі труднощі. Пов'язані вони можуть бути з тим, що білий це строгий і холодний колір, тому надлишок його перетворить приміщення в снігову печеру, яка покрита снігом. Щоб цього уникнути потрібно, оживити його всілякими формами і фарбами.

Білий відображає світлові промені і грає з ними, поетом варто задуматися і використовувати його здатність по максимуму. Чим яскравіше світло в приміщенні, тим більше в ньому проявиться його можливість. Це наповнить кімнату затишком і комфортом.

Щоб світло максимально відбивався важливо правильно розставити меблі в кімнаті. Робити це потрібно при хорошому освітленні, з огляду на штучний і природний. Для цього під кожне джерело світла треба пересувати меблі, експериментуючи з тінями. Робити це потрібно з кожним джерелом світла по черзі і тільки після того, як розстановка підійде для всіх варіантів зупинитися.

Освітлення буде по різному виглядати і при різних кольорах. Одні підуть йому на користь, інші навпаки спотворять простір. Незважаючи на те, що білий гармонує з усіма кольорами, все ж краще зупинити свій вибір на коричневому, молочному, чорному, кремовому, помаранчевому, синьому і фіолетовому кольорах. Саме вони допоможуть повністю розкрити потенціал білого.

використовувані матеріали

Білий вважається аристократичним кольором. Раніше він використовувався для обробки будинків знатних людей. Сьогодні він використовується всіма бажаючими. Додаючи до нього різні фактури можна створити протилежне сприйняття кольору. У сучасному інтер'єрі білий колір гармонує з цегляною кладкою, деревиною, шкірою, склом, металом.

Білі меблі може бути як фактурної, так і гладкою. Глянцевий в свою чергу буде відбивати світло, а матова робити колір більш м'яким і теплим. Тому варто визначитися з тим, яка повинна бути обстановка в кімнаті і тільки потім використовувати різні матеріали.

Не можна забувати і про те, що білий колір дуже мазкий і тому доведеться регулярно за ним доглядати. Спростити завдання можна, використовуючи легко миються матеріали, які не бояться частих прибирань.