Використання картин різних стилів в інтер’єрі

Досвід будівельника

Використання картин різних стилів в інтер'єрі

Картини не тільки є витвором мистецтва – вони ще й можуть прикрасити собою кімнату. Вони здатні вписатися практично в будь-який інтер'єр. І навіть в мінімалістичному дизайні полотна виглядатимуть більш ніж доречно – головне при цьому підібрати підходящий варіант. На сайті https://art-holst.com.ua/ представлено широке розмаїття полотен, серед яких можна відшукати виріб практично на будь-який смак.

Як вибрати картину?

Почати варто з того, що існує безліч різних художніх стилів, серед яких і класика, і кубізм, і пост-модернізм, а також інші, найрізноманітніші, напрямки. Розібратися у всіх стилях і напрямках може тільки, хіба що, мистецтвознавець, який присвятив цьому все життя. Але для того, щоб вибрати картину, цього не потрібно.

По суті, всі картини можна розділити на три тимчасових періоди:

  • античне мистецтво;
  • живопис Середньовіччя;
  • картини Нового Часу і сучасності.

античне мистецтво

Перший етап представлений мозаїчними полотнами, розписом ваз і стін, фресками і т. Д. Також сюди можна віднести полотна з міфологічними і біблійними сюжетами. Це досить складний стиль, який зможе вписатися далеко не в кожен дизайн інтер'єру. Найкраще вони поєднуються з класичним напрямком дизайну, зі стилем Людовика XIV, а також добре виглядають в приміщеннях, оформлених в давньоєгипетському, давньогрецькому або римському ключі. Також подібні твори мистецтва відмінно виглядають в минималистичной обстановці. А ось в більш прогресивних стилях краще віддати перевагу іншим напрямкам.

Живопис Середньовіччя

До живопису Середньовіччя належить величезна кількість стилів. Перехід від античності до середньовіччя досить складно вловити, оскільки він досить плавний і в наступну епоху художники часто експлуатували ознаки попередньої. У той час церква мала дуже сильний вплив, тому і тут можна зустріти мальовничі сцени з життя святих. Також саме тоді з'явилися і розвивалися готичний і романський стилі, але тоді ж з'явився вже згаданий стиль Людовика. Середньовічне мистецтво, більшою мірою, досить похмуре і це треба враховувати при підборі таких картин для оформлення інтер'єру. Найдоречніше такі полотна виглядають в мінімалістичному і класичному дизайнах.

Картини Нового Часу і сучасності

Новий час відрізняється появою великої кількості нових напрямків. Тут з'явилися імпресіонізм, кубізм, постмодернізм. Сама епоха стартувала в період Ренесансу і цим все сказано. У центр композиції вийшов чоловік і його потреби, сюжети картин стали більш життєрадісними, відтінки – світліше і яскравіше. Також до живопису розглянутої епохи можна віднести наслідування античним художникам. Твори цього періоду відмінно впишуться практично в будь-який інтер'єр. Винятком є, хіба що, сувора робоча обстановка – там життєрадісні і яскраві сюжети просто недоречні. А ось кубізм може гармонійно влитися і в цей інтер'єр.

При виборі картини, яка зможе гармонійно доповнити інтер'єр вашого будинку, можна поекспериментувати зі стилями – деякі з них відмінно поєднуються між собою. Однак для цього знадобиться деякий чуття – а воно є далеко не у кожного. Якщо ви не дуже впевнені в своїх силах, краще відмовитися від експериментів і діяти по шляху найменшого опору. А він полягає в тому, щоб просто підібрати саме ті полотна, які відповідають стилю дизайну приміщення. В такому випадку можна не сумніватися в тому, що полотно буде ідеально виглядати в вашому інтер'єрі, доповнювати і прикрашати його.