Вітряні генератори для дому, вітрогенератори домашні

Досвід будівельника

Вітряні генератори для дому, дачі, котеджу

Проблема забезпечення електроенергією в наш час стає все більш актуальною, враховуючи постійно зростаючі ціни на цей енергоносій. Над вирішенням цього завдання борються вчені та інженери всього світу, але найбільш вдалим варіантом для широкого користувача були і залишаються вітряні генератори для дому, які використовуючи силу вітру, виробляють електричний струм. Причому подібні пристрої можуть забезпечувати як заміський будинок, або дачу, так і цілі підприємства, в залежності від потужності установки.

Принцип роботи:

Конструкція домашнього вітрогенератора досить проста. На металевій щоглі закріплений хвостовик з лопатями, які обертаючись від вітру, крутять ротор генератора, а той в свою чергу виробляє струм, що подається на акумуляторні батареї, які не тільки забезпечують будинок електрикою під час повного штилю, а й служать чимось на зразок провідника електроенергії .

Перед тим як струм подається в акумуляторний відсік, він проходить через перетворювач, який робить з змінного в постійний струм. Після того як електрику проходить акумуляторні банки, воно потрапляє в інвертор, саме в ньому відбувається подальше перетворення до напруги в 220 вольт з частотою в 50 герц, яким ми користуємося в звичайних розетках.

Завдяки встановленим акумуляторів, генератор живить ваш будинок в ті моменти, коли вітру немає, або коли його сила достатня для того, щоб вітрогенератор для будинку міг виробити достатню потужність. З таким принципом роботи знаком практично кожен автомобіліст на землі, адже в автомобілі встановлений генератор з таким же принципом дії, тільки обертає його ротор колеса, під час руху авто.

Варто відзначити, що сучасному вітряному генератору для будинку не потрібен сильний вітер, завдяки застосуванню особливих металів в конструкції установки вітрогенератору для приватного будинку вистачає вітру зі швидкістю 4-5м / с.

Позитивні якості вітряків:

Галузь застосування:

Залежно від потужності установки, вітряні генератори для будинку можуть забезпечувати світлом один будинок або навіть невелике селище. Вітряки встановлюють не тільки для забезпечення світлом об'єктів які не підключені до електромереж, а й з метою економії, спільно використовуючи електроенергію виробляється генератором і з загальних електромереж.

Вітряний генератор для приватного будинку щоглового типу за вимогами безпеки встановлюється на достатній відстані від житла. Це необхідно, щоб уникнути руйнувань, на випадок падіння пристрою в результаті урагану або інших природних катаклізмів. Правда, зараз випускаються малопотужні міні вітрогенератори, які встановлюються безпосередньо на дах будинку.